sohbet
radyo dinleRadyo Sohbet Sitesi, Mobil Radyo, Canlı Radyo - SizinFm.Com
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest rss

Görüntülü Sohbet

Görüntülü Sohbet

Görüntülü Sohbet

Ne arıyorsun? Ne buldun? Sohbet dedin , aşk dedin , arkadaş dedin peki o kadar sana sohbet odalarımızdan albüm sunduk neye karar verdin? Seviyeli Sohbet ortamı. Sevgili Muhabbet , Chat hepsi bizim size sunduğumuz Sohbet keyfiyle beraber.  

Kaç yıl oldu doğumdan bu yaşa yine de bitiremediğin özlem duygusuna bizler çare olduk. Canlı kanlı görüntülü yazılı Sohbet ortamları ile hiç bilmediğin tanımadığın diyarlara seni yolculuğa çıkardık. Ne sosyal medyada var böylesi nede başka bir Sohbet ortamında. Yani kısacası aile ortamı ve sıcacık başını yaslayacağın bir omuz olduk yeri geldi SizinFm ailesi olarak.

    Sizin Mekanınız

Deselerdi sen varsın ve tüm sevdiklerim. Deselerdi unuttuğum çocukluğum. Deselerdi hey gidi hey gençliğim. Ta ki sizleri görene kadar. Ne kaybettiklerime üzülürdüm nede yalnızlığıma. Hepsi Sohbet odalarının bana sunduklarıyla yeniden şekillendi.

 

 Sen Ben Biz Onlar Canlı Müziğin Tek Frekansı Sevgi Sedalarının Yükseldiği Adresi

SizinFm.Com

Hep içimizden gelen sesi dinledik. Hep kulaklarımızda o bilindik melodiler. 70 , 80 , 90’lar ve tabi ki milenyum yılları. Ardında özel tarihler. Bu tarihlerde evelenen ve doğan çocuklar. Hepsi tarihin tozlu raflarında yerini alırken hem hatırladıklarımız hem unuttuklarımız. İnternet Radyo programları ve buradan yükselen bir yayıncı dostumuzun dilinden dökülen kelimelerde anımsandı. Bazen mutlu etti. Bazen de hüzün gemilerine sardı. Ama hep mutlu bir tebessüm vardı.

Ya akışkan bir dille yada sakin bir dille. Ya içten bir şiir yada şarkıyla eşlik etti yüreği buruk dostlara. Yahut mutlu umutlu insanlara. Bir doğum günü şarkısı oldu o gün doğanlara ya da düğün kutlaması. Bizler İnternet Radyoculuğundan yeni bir çığır açıyoruz. Sadece iyi gün değil mutlu mutsuz her gün yayınızda içinizden biri oluyoruz. Canlı Sohbet İçin En doğru adrestesin.

 

Görüntülü Sohbet Sitesi ve İnternet Radyosu

 

SizinFm Ailesi olarak sizleri önemsiyor ve sizlerin istek ve dilekleri doğrultusunda 7/27 sizler için yayın yapıyoruz. Ne dostumuz unutacak kadar hissiz. Ne de bize yüreğini açmış sizleri görmeyecek kadar şuursuz. Bizler damarlarınızda dolaşan kan değiliz. Ama yüreklerinizde , kulaklarınızda en önemlisi gönüllerinizde yer alıyoruz. Sohbet , Muhabbet ve Chat denince zaten üzerimize bizden iyisi yok.

Görmeyen gözünüze ışık. Tutmayan ellerinize fer gönüllerden doğar böylesi bir nefer. Sen iste yeter ki biz hep seninle oluruz. Güne senle doğar günü senle batırırız. Bazen sevgili çok iyi bir dost. O an ne diliyorsan o ortamı sana bizler getiririz. SizinFm.Com ailesi olarak daima yanındayız.

WwW.SizinFm.Com

 

 

admin 182
Cevap bırakın

sohbet Odaları Chat sohbet sohbet