sohbet
radyo dinleRadyo Sohbet Sitesi, Mobil Radyo, Canlı Radyo - SizinFm.Com
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest rss

Hakkımızda

Hakkımızda

Türkiye’nin en iyi sohbet sunucularından Sizinmekan.NET yönetimi tarafından 16.02.2022 tarihinde yayın hayatına başlayan SizinFM.COM radyomuz siz değerli müzik severlere en kaliteli bir şekilde hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

SizinFM profesyonel ve amatör djleri ile sizlere kaliteli bir şekilde hizmet vermek ve sizlerin sohbet odaları içinde sohbet ederken eğlenmenizi hedeflemiş profesyonel yayın kuruluşudur. SizinFM ile bir çok kitleye internet üzerinden ulaşan Radyomuz sizlere en hit şarkıları ulaştırmada her zaman 1 numara olmuş ve olacaktır.

SizinFM

SizinFM radyomuz ile bu gün insanlar diğer radyo sitelerinden farklı olarak Canlı Sohbet için de yer alıp orada bulunan #Radyo kanalımız sayesin de bir çok ile sohbet ederek canlı müzik dinleyip sevdiklerine SizinFM djleri ile armağan ede bilecekler.

SizinFM Online Radyomuz

Online radyo keyfini sohbet siteleri içinde barından bir çok kuruluştan farkımız bizler sizlere özel olarak tasarlanmış web sayfamız ile online müzik keyfini sunuyoruz.

SizinFM Online radyo ile bir çok hizmetten tamamen ücretsiz olarak yaralana bilirsiniz. Sohbet Odalarımız içinde yer alan eğlence komutlarımız ve Okey Site ile anında sohbet bağlanıp müzik dinleyip devam edebilir, isterseniz de okey salonlarımıza giriş yaparak okey oynarken Canlı Müzik dinleye bilirsiniz.

Bir çok özelliği ile diğer radyo siteleri  ile farklılığımız bulunmaktadır. Sende hemen bizlere ulaşmak muzik dinlemek için giriş yaparak muzik dinleyip sohbet edebileceksiniz.

SizinFM Radyonuz

İnternette canlı radyo dinleyebileceğiniz ve aynı zamanda dinleyicilerle sohbet ederek arkadaşlıklar kurabileceğiniz ve bunların yanında okey oyna seçeneği sunan sizinfm.com sitemiz tüm bu hizmetleri siz ziyaretçilerine ücretsiz olarak sunmaktadır.

Türkiye’nin dört bir yanından ziyaretçiye sahip olan radyomuzda ve okey salonlarımızda yerinizi alın. Bu fırsat kaçmadan sevdiğiniz sanatçıların son albümündeki şarkıları online olarak dinlemek istiyorsanız hemen radyomuza ve sohbet odalarımız da kendinize belirleyeceğiniz rımuz alarak giriş yapa bilirsiniz.

Sende müzik dinilmeyi seviyorsan hemen bizlere ücretsiz olarak katıla bilirsiniz. SizinFM.Com hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen sohbet odalarımızı ziyaret ediniz.  Mobil uyumlu SizinFM tüm herkesi bekleriz. SizinFM sizlerin radyosu

sohbet Odaları Chat sohbet sohbet