sohbet
radyo dinleRadyo Sohbet Sitesi, Mobil Radyo, Canlı Radyo - SizinFm.Com
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest rss

İletişim

SizinFM.Com – İletişim

Türkiye’nin en iyi sana radyosu SizinFm.Com iletişim bilgilerini güncelleyerek bu gün siz değerli SizinFM kullanıcıları için iletişim bilgilerini güncelleyerek sizlere hizmet vermeye başladı.

SizinFM.Com ile tüm dj ve vjler ile siz değerli sohbet, chat kullanıcılarımızın daha kaliteli bir şekilde hizmet ala bilmesi açısından yenilenen ara yüzü ile sizlere Canlı Radyo Sitesi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Sizinmekan.NET yönetimi tarafından kurulan profesyonel djlerimiz ile 7 gün 24 saat kesintisiz olarak Online Müzik keyfini sorunsuz bi şekilde yaşaya biliyorsunuz.

SizinFM

SizinFM bir çok mobil radyo sitesinden farklı olan uygulamaları ile bu gün bir çok radyo kullanıcısın dikkatini üzerine çekmiş ve Canlı Radyo Dinle anılanında kendisini son derece mükemmel bir şekilde geliştirmiştir.

 SizinFM.Com Sohbet ve Okey Odaları

Hiçbir radyo sitesi içerisinde göremeyeceğiniz özelliklerin hepsine sahip olan SizinFM.Com bu gün ki şartlarda kendisini geliştiren en büyük radyo sitelerinden birisi olarak ön plana çıkmaya başlamıştır.

Sohbet ve Okey odaları sayesinde bir çok dinleyicisi olan SizinFM ailesinin gün geçtikçe dinleyici sayısı artıyor hayran kitlesi çoğalıyordur. Buna siz değerli Mobil Radyo kullanıcılarının etkileri büyüktür. Bu gün insanlar hangi şartlar da olursa olsun kolaylıkla radyo sitelerine ulaşa bilmektedir.

Yayın akışımızla ilgili sorunları, okey odaları üzerinde ki kullanıcı şikayetlerinizi ve önerilerinizi bizlere aşağıdaki adresten bildirebilirsiniz. Kaliteli dj kadrosu ve bünyesinde barındırdığı bir çok web sitesi sayesinde Türkiye’nin neresinde olursa olsun sıkıntısız bir ulaşım ağına sahiptir. Kendi bünyesine katığı RadyoFi.Net ile ileriye dönük bir çok projeye öncülük edecektir.

RadyoFi Web Uygulamaları

SizinFm artık google play üzerinden sorunsuz bir şekilde web uygulamasını indirerek ulaşa bileceğiniz harika bir canlı radyo sitesi olma yönünde emin adımlarla iletmektedir. SizinFm.Com uygulamaları Artık RadyoFi.NET ile birleştirerek orjinal bir Radyo sitesi olmuştur. RadyoFi iletişim bilgileri ile aynı bilgilere sahip olduğumuz aynı Sohbet Odalarına hizmet ettiğinizin göstergesidir.

Okey Odaları uygulamalarımızla bu gün hemen hemen bir çok kullanıcımız bizlere sorunsuz bir şekilde ulaşmıştır. RadyoFi ile ortak tek radyo çatısı altında toplanan SizinFM.Com artık daha güncel bir radyo sitesidir.

aşağıdaki iletişim mailini kullanarak bizlere ulaşa bilirsiniz.

iletişim: info@sizinfm.com

    sohbet Odaları Chat sohbet sohbet