sohbet
radyo dinleRadyo Sohbet Sitesi, Mobil Radyo, Canlı Radyo - SizinFm.Com
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest rss

Kelebek Sohbet

Kelebek Sohbet

Kelebek Sohbet Dünyasını Keşfet

Kelebek Sohbet, Senin de Sohbet dünyada kendi hayal ettiğin dilediğin renkte kelebekler uçuşsun. Ama Kelebekler gibi 7 gün ömür değil sen Sohbet etmeye dayana kadar Sonsuzluk ibaresi içersin. Yüreğine dokunsun. Sen iste yeter ki ellerine uzansın.

Hissetmesini yaşamasını bilirsen Sohbet Odaların da farklı bir dünyanın kapılarını aralarsın. Derdine ortak Sohbetine yoldaş muhabbetine eşlik eden güzel yürekli nice saysız insanla karşılaşacaksın. Demem O ki Sen dile yeter ki ne İstiyorsan onu bulacaksın.

 

Kelebek  Sohbet Müzik Keyfi

           

Düş mü ? yoksa gülüş mü ? aradığın. Hepsi Kelebek Sohbet Müzik dünyasında. Sevgiliye özlem. Sevdalı yüreklerde çekilen hasret. Buram buram türküler ve sizi anlayıp dinleyen Yayıncı DJ dostlar.

Ya gecenin ıssızlığına davet yada gece yalnızlığın da ayrılık acısı. Hani içindeki duyguları bilemesek de Senin yanında olup dilinden dökülen yüreğinden edilen tüm dualarda seninle el açıp dua etmeye talibiz.

Ya bir şiirde yada bize ruh halimizi anlatan bizi ifade eden güzel melodilerde. Can dedik Canan dedik yanımızda olamayanlara hep özlem duyduk. Hasretiyle kavrulduk. Ya üç günlük sevdalara yenik düştük yada yalancı bir baharda hazan yaprakları döktük. Sonuçta insandık insan olmanın tüm vasıflarını sergiledik.

Değişen ve gelişen dünya içerisinde tek değişmeyen şey duygularımız oldu ve sizin gönüllerinizin doyduğu kulaklarınızın pasının silindiği tek adres tek yürek olduk SizinFm radyo olarak. 7/24 haftanın tüm günleri sizilerin gönüllerinde taht kurmaya talip olduk. Sizi anlayan dinleyen ve sizleri çok seven yayıncı ekibimizle birlikte yüreklerinize kulaklarınıza konuk olmaya geldik.

SizFm.Com  Müziğin Zirvesindeyiz. İnternet Radyolarının Kesintisiz Tek Adresi

Kelebek Sohbet Senin Sohbetin 

 

Senli benli Sohbet tamda yerinde sizlerin parmaklarının ucunda. Geyik sohbet , Sevgili Sohbet , Dostça Sohbet .

Selam verip alacaklı olduğun tek adres. Sizinmekan.Net Seviyeli ve huzurlu Sohbetin tek adresi. Kendi masalınızı yazabildiğiniz en önemlisi kendinizi ifade edebildiğiniz en güzel Chat. Elinizden tuttuk yüreklerinizi ısıttık Sizinle Sohbetinizle dolu bir yuva kurduk. Sevgi dolu huzur dolu bir ortamda Sohbet Odalarımızın keyfini çıkartın. Tüm uluslardan dünyanın her yerinden insanların farklı kültürlerin buluşma adresindeyiz. Sizi bizim bu ayrıcalıklarla dolu Sohbet  yer almaya bekliyoruz.

 

 

 

admin 210
Cevap bırakın

sohbet Odaları Chat sohbet sohbet