sohbet
radyo dinleRadyo Sohbet Sitesi, Mobil Radyo, Canlı Radyo - SizinFm.Com
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest rss

Okey Odaları

Okey Odaları

Okey Odaları

Okey, Çin’de ortaya çıkan bir zekâ ve mantık oyunu olarak kayıtlara geçmiştir.Sohbet, Chat ve Muhabbet ile Okey Bir arada Tek ama Tek Burada.

Oyunun tarihi her ne kadar Çin topraklarına dayansa da Türkiye topraklarında da bu oyun oldukça fazla sevilen bir oyundur. 7’den 70’e neredeyse her insan bu oyunları oynar ve neredeyse her gün bu oyunla saatlerini harcarlar ve bu durumda ise mutlu olurlar.

Okey Odaları

Çünkü bu oyunu tek başına değil 4 kişi ile oynanan bir oyundur bu sebeple arkadaşların bir araya gelmesi ile hem güzel bir oyun hem de güzel bir sohbet ortaya çıkar. İşte tam da bu sebeple insanlar tarafından oldukça sevilen okey oyunu Türkiye sınırları içerisinde en çok tercih edilen ve sevilen masa oyunu olarak bilinmektedir.

Okey odaları ise okey sitelerinin içerisinde yer alan ve 4 farklı insanı bir araya getirilen alandır ve gerçek hayattaki masaları temsil eder. Okey sitelerinde birçok farklı okey oyunu türü bulunmaktadır. Bu odalardan birine girerek istediğiniz okey türünden sınırsız ve ücretsiz bir şekilde okey oynayabilirsiniz.

Okey Odaları ile SizinFM

Bir çok insan online muzik dinlerken içerde canlı sohbet katılmışken canı sıkıldığı zaman hemen ücretsiz bir şekilde okey oynaya bilmesi için hazırladığımız Okey odaları ile sizleri eğlendirmeye devam ediyoruz.

Okey odalarımız içinde dinlediğiniz müzik ile rakiplerinizi kolayca yene bilirsiniz. Bir çok insanın böyle güzel bir radyo Sitesi içinde bu şekil de hizmet alması mümkün değildir. Sende hem Okey Odaları içinde hemde bu güzel Radyo Sitemiz içinde yer alarak canlı sohbet ortamından ücretsiz bir şekilde faydalana bilirsin.

SizinFM Okey Odaları

SizinFM dinleyicilerimize ozel olarak hazırladığımız bu güzel okey odaları içinde sende yerini alarak online djlerimizden şarkı isteyerek veya herhangi bir konu da sohbet ederken okey oynaya bileceksin.

Sohbet ederken dinlediğin o eşsiz güzellikte ki müzikleri SizinFM.Com farkı ile okey oynarken de dinleye bilirsin. Sende hemen bizlerle Okey oynamak ve muzik dinlemek için SizinFM giriş yapmalısın.  Bu Girişlerimiz tamamen ücretsizdir.

admin 316
Cevap bırakın

sohbet Odaları Chat sohbet sohbet